KAIP VEIKIA

Jums nereikia jokių registracijų, ilgų klausimynų pildymo ar slaptažodžių. Mes sukūrėme paprastą ir patogią užsakymo formą. Vienu metu galite užsakyti prekes iš skirtingų e-parduotuvių. Prekės bus sukomplektuotos ir Lietuvoje pristatytos kaip vienas užsakymas. Taip sumažės pristatymo išlaidos Lietuvoje.

IŠSIRINKITE

Prekę, kurią norite pirkti išsirinkite iš bet kurios Jūsų pasirinktos e-parduotuvės Lenkijoje ar pasinaudokite e-parduotuvių nuorodomis skiltyje “NAUDINGA”. Nukopijuokite išsirinktos prekės nuorodą (Link’a)

UŽSAKYKITE

Skiltyje „UŽSAKYTI“ užpildykite užsakymo formą bei įklijuokite prekės nuorodą į užsakymą. Galite užsakyti skirtingas prekes iš kelių skirtingų e-parduotuvių. Išsiūskite užsakymą

APMOKĖKITE

Užsakysime Jūsų pasirinktas prekes Lenkijos e-parduotuvėse ir atsiūsime sąskaitą apmokėjimui. Gavę apmokėjimą, nupirksime prekes.

ATSIIMKITE

Nupirktos prekės pristatomos mūsų adresų Lenkijoje, vėliau į Kauną kur galėsite prekes atsiimti pas mus, arba viename iš LP EXPRESS ar OMNIVA LT paštomatų, SIUNTOS AUTOBUSAIS terminalų (pakuotė iki 30 kg.), ar DPD pickup siuntų taškų (iki 20 kg.), o pageidaujant prekes Lietuvoje pristatysime per DPD kurjerį Jūsų nurodytu adresu.

Prekės į Lietuvą pristatomos ne rečiau kaip vieną kartą per savaitę.